Už to vypadalo, že má Česko nový prominentní pár! Miliardář Karel Janeček a lékárnice Jana Doleželová (32) se ale z nového vztahu dlouho neradovali.

Začalo to celkem nevinnou lyžovačkou ve Špindlerově Mlýně, po níž následoval rozhovor pro VIP zprávy. Tam ale bývalé modelce zmrzl úsměv na rtech a rozhodně to nebylo tím, že by v Krkonoších mrzlo, až praštělo.

Janeček světu i své překvapené přítelkyni sdělil, že Vánoce strávil s dětmi a bývalou ženou a co víc, našel si i čas na jistou Markétu, s níž už šest let žije.

Tato informace Doleželovou viditelně vykolejila a není divu, že po zbytek reportáže už nebyla ve své kůži, zatímco se její milý pobaveně usmíval. Narozdíl od ní totiž mnohoženství evidentně fandí.

Další události na sebe nenechaly dlouho čekat. Kráska sbalila svému příteli sbalila kufry a vyhodila ho z apartmánu, který si spolu coby hnízdečko lásky pronajali.

Zlí jazykové však tvrdí, že je to jen zkouška toho, jak to s ní Janeček myslel. Doleželová prý nemá co ztratit, tak může "hrát vabank". Jisté je jedno. Na ukvapené závěry je ještě brzy, už jenom proto, že pár svůj vztah zveřejnil teprve nedávno.

Foto: Archiv FTV Prima