Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (41) nesnáší nicnedělání. A i když letos má práce víc než dost, zabavila by se i v případě, kdyby jí tolik nebylo.

"Nicnedělání nemám ráda, z duše mě nebaví. Ve chvílích, kdy jsem neměla tolik práce, musela jsem se nějak zabavit. Udělala jsem si proto kurz zumby, kterou můžu předcvičovat nebo jsem se ze mě stala odbornice na sekačky trávy," svěřila se rodačka ze slovenské Nitry.

Letos ale na podobné záležitosti asi nebude mít čas. Kromě moderování VIP zpráv na Primě, kde se uvedla velmi dobře a stále se zlepšuje, ji čeká i jedna z hlavních rolí v muzikálu Mamma Mia.

"Z té role mám obrovskou radost, neváhala jsem ani minutu, ba co víc, když jsem se o konkurzu doslechla, hned jsem tam spěchala," nechala se slyšet zkušená Šinkorová, která zazářila v muzikálech Pomáda, Někdo to rád horké nebo Kabaret, za nějž si dokonce odnesla Cenu Thálie.

"Na hitech skupiny Abba jsem vyrostla. S kamarádkou jsme v té době úplně šílely, já měla blonďaté vlasy, moc ráda na to vzpomínám. I proto jsem moc ráda, že si v Mamma Mia zahraju," zářila Daniela, která přes pracovní zápřah věří, že si v létě vyšetří alespoň pár dní a vyrazí k moři.

Foto: Herminapress.cz