Herečka Hana Vagnerová (32) si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Finišuje v seriálu Vyprávěj, už si ale brousí zuby na další a těší se také na natáčení nového filmu s Janem Hřebejkem.

Stala jste se tváří nové kolekce účesů salonu Bomton. Můžete si experimenty s vlasy dovolit, třeba právě kvůli natáčení? Tam mám naštěstí paruku, takže můžu (smích).

Seriál Vyprávěj pomalu končí, nebude se vám po těch letech stýskat? Zbývají nám dva nebo tři týdny. Myslím, že se natáčí už pět let, ale já přišla až po roce, protože předtím mou postavu hrála jiná herečka. Ale asi se mi stýskat bude, to máte pravdu. Myslím, že to bude smutné. Ale je důležité umět skončit.

Můžete prozradit, co dalšího vás v budoucnu čeká? S Ivanem Pokorným budu natáčet pilotní díl k jedné kriminálce. A jestli se z toho bude točit dalších deset dílů, to se teprve uvidí. Kromě toho budu točit film s Honzou Hřebejkem, který se jmenuje Zakázané uvolnění. Scénář napsal Petr Kolečko a na tom budu dělat v létě. A do toho ještě Shakespearovské slavnosti a také mě čeká natáčení debutu jednoho mladého umělce.

Takže žádná dovolená ani čas na osobní život!? Teďka zrovna ne. Léto padlo. Myslím, že třeba od října budu mít volněji. Ale člověk je rád, když je práce. Ale říkala jsem si, že bych ráda odjela třeba v prosinci a vrátila se až v lednu. To si hodně lidí v mém okolí chválí.

Máte už vybranou destinaci? Já bych ráda na Kubu i s přítelem, toho ale musím nejdřív přesvědčit (usmívá se).