Nový muzikál Michala Davida o slavné špionce Mata Hari zlákal celou řadu zvučných jmen. V obsazení nechybí hvězdy jako Kateřina Brožová (45), Yvetta Blanarovičová (49) a Marian Vojtko (40).

Všichni ti, které berou scény s polonahými herci a hlavně herečkami, si tentokrát přijdou na své. Mata Hari, jež se živila jako orientální tanečnice, totiž rozhodně nevystupovala oblečená od hlavy až k patě, naopak!

"Je to parádní role. Mně se na ní líbí to, že jde o dramatickou postavu, která si prožije vzestupy i pády. Hlavně proto jsem kývla na nabídku autora hudby Michala Davida a producenta Oldřicha Lichtenberga," pochvaluje si Brožová.

vojtko

Kromě ní se divákům představí také Vojtko, který odhalí svou mužnou hruď. Ten se o roli manžela hlavní představitelky, vojáka Rudolfa MacLeona podělí s Pepou Vojtkem.

"Tak to je role pro mne. Ač hraji vojáka mám modrou knížku, navíc jsem alkoholik a násilník. Neznám lepší kombinaci," smál se.

blanarovicova

Těšit se můžeme také na Blanarovičovou, která 24. září oslaví významné životní jubileum. Při pohledu na její postavu a mladistvý obličej by jí ale človek takový věk jen těžko hádal.

brozova

Foto: Herminapress.cz