Oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (82) je vášnivou řidičkou a za volantem auta tráví poměrně dost času. Není proto divu, že koupi nového vozu vždy pečlivě zvažuje.

V případě nového plechového miláčka, který má ve znaku tři diamanty, se ale moc dlouho rozmýšlet nemusela. "Rozhodla jsem se opět pro čtyřkolku, protože mám chalupu a někdy bych se tam vůbec nedostala," sdělila při přebírání nového Mitsubishi ASX.

"Nejdřív svezu rodinu, pravděpodobně vnoučata, ale třeba někdo cestou domů zamává a já ho vezmu. Pro rodinu je to trochu překvapení, vědí, že se chystám na změnu, ale že to bude už pod stromečkem, to netuší," nechala se slyšet.

"Toto auto je největší dárek, jaká jsem si kdy nadělila. Na kapotě jsou sice tři diamanty, ale ty nerozhodovaly při výběru vozu," smála se Bohdalová.

„Já vždy volím japonská auta, která mně vyhovují.  Především si nechám poradit od Pavla Duby. Každý je na něco expert, já mu poradím na jaké představení má jít a on mně, jaký vůz si mám vybrat. Mezi námi je letité přátelství," pochvaluje si herečka, která se blýskla v nové pohádce Duch nad zlato.

Foto: AD Centrum