Zpěvačka Marta Jandová (39) se poprvé od porodu dcery Marušky ukázala na pódiu. A že se bylo na co dívat!

Štíhlé nohy, útlý pas a obří vnady. Přesně tak vypadá dcera známého rockera pár měsíců poté, co jí a jejímu příteli, porodníkovi Miroslavu Vernerovi narodila malá Maruška.

Milovníci hudby, kteří si do O2 arény přišli v rámci akce Kabát za mobil vychutnat kapely Kabát, Wanastowi Vjecy, Marka Ztraceného a Davida Deyla se nastačili divit, když na pódium vlítla Jandová.

Za její vnady, které mateřstvím dostaly nový rozměr, by se nemusely stydět ani mnohé české hvězdičky, které si na obřím poprsí vystavěly kariéru.

Takovou cestou ale Jandová rozhodně jít nechce. "Připadám si tady jako v rockovém ráji," nešetřila chválou sympatická zpěvačka, která se blýskla také v seriálu Gympl.

"Úspěch koncertu předčil moje očekávání," uvedla v zákulisí prezidentka Kapky naděje Vendula Svobodová. "Vstupenky byly vyměněny za mobil v rekordním čase a ukázalo se, že nový způsob pořádání charitativních koncertů je správná cesta," doplnila s tím, že vybrané nefunkční telefony budou recyklovány a ty fungující věnovány dětem v dětských domovech.

Foto: Archiv