Mnohé hvězdy, i ty zahraničí, o tom, že cvičí hlavně a především mluví. To ale rozhodně není případ zpěvačky a herečky Yvetty Blanarovičové (50).

Ta na prknech Divadla Broadway v muzikálu Mata Hari užaslým divákům ukazuje nejen svou dokonalou postavu, ale i to, že má tělo díky pravidelnému cvičení ohebné jako proutek.

I když některé dámy v hledišti možná trochu skřípou zubama a zakrývají svým manželům oči, nic naplat, Yvetta prostě umí a díky tomu také náramně vypadá! Nehledě na to, že svlékání, lechtivé scénky a svádivé tanečky má coby sexy špionka Mata Hari v popisu práce.

To, co zvládne ona, neumějí ani mnohé z jejích, o generaci mladších kolegyň. Nikdo jim to ale nemůže mít za zlé. Blanarovičová je totiž přírodním úkazem.

Yvetta Blanarovičová právem patří mezi největší hvězdy muzikálu Mata Hari.

Po rodičích totiž zdědila skvělé geny, i když nutno říct, že svou roli hraje taky vhodná životospráva a pravidelný pohyb, kterému je herečka věrná už léta.

Blanarovičová je víc než ohebná!

Lidé z okolí Blanarovičové navíc dodávají, že za životní energii a dobrou náladu možná vděčí nejen rodině, práci, občanskému sdružení La Sophia, ale i mladšímu partnerovi.

Yvetta Blanarovičová

Foto: Herminapress.cz