Zpěvák a textař Ondřej Ládek (34) známý jako Xindl X rád provokuje, i když oproti některým rapperům tak činí opravdu decentně.

Nyní se vytasil s novým singlem, který nazval Barbína. Jak už název napovídá, tentokrát si vzal na paškál silikonem vylepšené krásky, které mají čtyřicet kilo i s postelí. Ve svých textech rád provokuje a ani tento není výjimkou. Nikoho ale nejmenuje, takže si jeho slova a animovaný videoklip nemůže brát nikdo osobně.

"I když je to jedna z nejveselejších písní z desky, má vážné téma," rozpovídal se o Barbíně Xindl X, "Vypráví o dnešní době, která nám pomocí médií namlouvá, že vzhled je důležitější než osobnost. A taky vypráví o všech těch holkách, co tomu věří a chtějí vypadat jako vyretušované barbíny z časopisů. Aby toho docílily, ženou se leckdy za vidinou dokonalosti přes mrtvoly, často i vlastní," dodal.

Deska Čecháček Made vyjde už v dubnu u hudebního vydavatelství Universal Music. Obsahuje dvanáct skladeb a stejně jako dvě předchozí Xindlova alba vznikla pod taktovkou zkušeného producenta Dalibora Cidlinského jr. a nahrála ji kapela ve složení: Xindl X – zpěv, akustická kytara, Dalibor Cidlinský Jr. – piano, banjo, Jan Cidlinský – baskytara a Emil Valach – bicí.

Zdroj: Youtube

Foto: Archiv