V samém srdci monackého knížectví byla za přítomnosti krásné Bond Girl z Casina Royale představena pánská voňavá novinka značky James Bond. O svůj jedinečný zážitek se s vámi podělí naše kosmetická redaktorka Monika Grafková. 

Co na tom, že při uvedení nové bondovské vůně byla teprve polovina března. V Monte Carlu bylo v té době příjemných patnáct stupňů, což byla oproti stále ještě zimní Praze vytoužená změna. Hned po ranním příletu do Nice na mě a další novináře z různých zemí čekala helikoptéra, se kterou jsme odletěli do Monte Carla. Pro mě to byl absolutně fascinující zážitek! Výhled na azurové pobřeží z výšky se snad slovy ani nedá popsat. To jsem ještě nevěděla, že za pár okamžiků budu žasnout znovu, až se ocitnu ve svém hotelovém pokoji (Hôtel de Paris). Z terasy jsem měla výhled přímo na moře a palmy, obrovská postel jen pro mě, superluxusní koupelna a usměvavý hotelový personál připravený splnit hostům každé přání.

Monika v helikoptere

Setkání s Bond Girl Po skvělém obědě jsme se přesunuli do hotelu Chateau Eza, kde byl naplánován zlatý hřeb celého dne – mezinárodní uvedení pánské vůně James Bond, Ocean Royale. Všichni jsme byli plni očekávání, protože se při této příležitosti měla objevit i známá Bond Girl Caterina Murino, která si zahrála v roce 2006 po boku Daniela Craigha v Casinu Royale. Po pár minutách čekání se skutečně objevila! Svým širokým úsměvem a spontánním projevem si nás všechny hned získala. Trpělivě odpovídala na otázky týkající se jak velkého světa herectví, tak i svého soukromí. Měla jsem také příležitost popovídat si i s expertem na parfémy Williamem Andrewsem a seznámit se s celým procesem, jenž doprovází vytváření nových vonných kompozic.

Monika a Bond Girl

Večeře jak pro královnu Po procházce v malebných uličkách Monte Carla na nás čekala noblesní večeře o sedmi chodech, která se podávala v michelinské restauraci na střešní terase Hôtel de Paris. Přiznám se, že jsem si při pohledu na minimálně čtyři druhy příborů vzpomněla na Julii Roberts ve slavné scéně z filmu Pretty Woman. Kterou vidličkou začít? Nakonec se moje počáteční nejistota rychle rozplynula a i díky skvělé Caterine Murino, která seděla přímo naproti mně, vládla po celý večer příjemná a uvolněná atmosféra. Monte Carlo mě okouzlilo v každém směru a na tento jedinečný výlet rozhodně nikdy nezapomenu!

Ocean Royale

Foto: Archiv