Holky z Dámského klubu rádia Frekvence 1, Linda Finková, Vlaďka Pirichová a Aneta Christovová, vtrhly do ateliéru na focení jako uragán. Jejich energie smetla i jinak výřečného a nepřehlédnutelného Libora Boučka, který dorazil vzápětí.

Jak dopadl rozhovor, který s nimi pro Glanc udělal, se dočtete v novém čísle časopisu, které vychází právě dnes. Jak se čtveřice moderátorů rádia Frekvence 1 baví a jak se bavila při focení, vám nastíníme právě teď.

Vlaďka Pirichová

685170

Co vás zaručeně pobaví? Jsem hrozně veselý člověk, opravdu se bavím u každé příležitosti, miluju fórky a dvojsmyslný humor. Někdy se směju sama a nikdo jiný ne, ale já se pobavím. Je hrobové ticho a já jediná se tlemím. Ale zase se směju dost nahlas, takže to vypadá, že to byl fakt fór. Když se vydám za zábavou, tak si jdu zacvičit, to potřebuju. Zamilovala jsem se teď do fitboxu. Pilates a podobné sporty jsou na mě moc klidné. Při fitboxu se úplně odrovnám, pořád si dělám srandu z trenéra, ten je rudý až za ušima, ale zase se tam směju sama. Na jinou zábavu nemám moc čas.

Jak jste si užila focení pro časopis Glanc? Na focení jsme se moc těšily, máme zkušenost, že je to vždy velká sranda. Focení pro Glanc bylo opravdu nádherné – skvělá organizace, spousta jídla, pití a taky srandy. S Liborem jsem vlastně nikdy pořádně nemluvila, dostali jsme se k tomu až tady a musím říct, že je docela vtipný.

Linda Finková

685287

Co vás zaručeně pobaví? Mně dělá dobře si zahrát jednou nebo dvakrát za týden badminton. Jinak se pobavím u dobrého filmu, u kterého zašívám ponožky, nebo rovnám prádlo, páruju fusekle z pračky a tak. Hodně mě baví, když urazím své kolegyně z dámského klubu a také dobré jídlo a sex. S mým partnerem samozřejmě, nemyslím všeobecně.

Jak jste si užila focení pro časopis Glanc? Focení beru jako nutné zlo, ale na druhou stranu mi zůstanou fotky a jednou budu dětem ukazovat, jak jsem vypadala nalíčená a že jsem se o sebe taky dokázala postarat. Až se mě stáří zeptá, co jsem dělala v mládí, tak budu mít aspoň fotky. S Liborem jsme se vídali mockrát na různých akcích. Myslím si o něm, že vypadá, že je velký slušňák, který se nedokáže odvázat a je upjatý, ale opak je pravdou. Je to velice chytrý a vtipný chlap.

Aneta Christovová

685369

Co vás zaručeně pobaví? Mně baví holky, Linda a Vlaďka. S Vlaďkou se hodně nasmějeme, když spolu jezdíme autem, ona totiž kamkoli jede, tam zabloudí. Vyrážíme vždycky jako první a přijíždíme poslední. Vladěnka totiž nerada používá navigace, tvrdí, že trefí i bez moderní techniky. Jsem ráda mezi lidma a spolehlivě mě pobaví společnost. Baví mě jakýkoliv pozitivní člověk, který reaguje na naši srandu, neuráží se a chápe ji, i když ji máme někdy takovou drsnější. Někdy to lidi v okolí divně vnímají, ale my se při tom hrozně nasmějeme. Taky mě baví dobrý film.

Jak jste si užila focení pro časopis Glanc? Musím ocenit nápad, mám ráda, když je živější titulka a je originální. Pracovala jsem v časopisech, tak mám na to trochu jiný názor. Ráda bořím mýty a nelíbí se mi, když někdo řekne: Ne, takhle se to nesmí, protože tak je to zajeté. Atmosféra při focení byla strašně fajn, navíc se cítím taková rozmazlovaná. Jsem spíš zvyklá stát na druhé straně a teď to bylo něco jiného. Libora vůbec neznám a působí na mě jako takový ňunínek. Přijde mi jako fajn kluk, se kterým se jen potkáváme na chodbách, když se střídáme.

Libor Bouček

685041

Co vás zaručeně pobaví? Nejvíc se pobavím při objevování něčeho nového, tam, kde jsou lidi, takže třeba v hospodě, ale taky doma. Nejvíc zábavy si ale užiju při vycestování do jiné země, zmizení z dosahu mobilní sítě znamená, že se člověk úplně uvolní. Z evropských zemí mě baví Slovinsko, ta kombinace nádherných hor a moře. Ale je jich víc samozřejmě. Třeba Vancouver.

Jak jste si užil focení pro časopis Glanc? Nápad je dobrý, je mi sympatická i doba, do které nás stylizovali. Auto bylo krásný, klasický Fiat a holky jsou takové, jaké jsou éteru – nezastaví se a jedou, je to příval obrovské energie, což jsem ani netušil. Musím příznat, že mít jednu z nich doma, bylo by to silné. Naši posluchači mají doma všechny tři a je to pořádná nálož, což je dobře.

Foto: Petr Weigl