Návrhář Matthew Williamson, král barvy a lesku, který spojil své síly se značkou Benefit, uvádí limitovanou edici make-up sady The Rich is Back!

Matthew Williamson je známý díky své kolekci “boho chic”. S pravým smyslem pro krásu a důrazem na detail je expertem na vzoru ve stylu “kaleidoskop”. Aby oslavil patnáctileté výročí značky Matthew Williamson, spojil své síly s Benefit Cosmetics. Sada The Rich is Back! je jeho úplně první make-up paletka. “Tato úžasná make-up sada je ztělesněním všech mých oblíbených vzorů. Je navržena pro Benegirls, které jsou zábavné a bezstarostné.”

Sada obsahuje: - Čtyři nové odstíny očních stínů Solid Gold, Get Down Brown, Disco Dust a Feel so Teal - Řasenku They’re Real! - Tvářenku v novém odstínu Gimme Fever - Lesk na rty v novém šarlatově červeném odstínu Inferno

Benefit a slavný návrhář nás tak vrácí zpět do éry diskoték v 70. letech, tedy do okouzlujícího období, kdy se v San Francisku narodila značka Benefit. Odstíny jsou syté, neodolatelné a inspirované stylistovými vlastními barevnými vzory. Taneční dekáda dostává moderní styl! Je tady nejnovější make-up, který dokáže vytvořit intenzivní a zářivý vzhled, se kterým vydržíte tančit celou noc! Exkluzivně v Sephora.

Cena: 800 Kč

Foto: Archiv