Moderátorka Michaela Ochotská (29) si užívá nový způsob života. Zatímco ještě nedávno žila jen pro práci, dnes tráví skoro všechen volný čas cestováním.

Užívá si ale nejen v exotických destinacích, ale i u našich východních sousedů přímo ve Vysokých Tatrách.V Grandhotelu Praha byli s přítelem, tenistou Lukášem Rosolem, ubytovaní dokonce ve stejném apartmá jako Jean-Claude Van Damme. Navíc byla šťastná, že měla u sebe rodiče, přítele i psa.

"Příroda ve Vysokých Tatrách je opravdu překrásná. Byla jsem nadšená také z toho, že nám v Grandhotelu umožnili pobyt se psem. Hned při příjezdu měl připravenou kostičku s jeho jménem, takže byl spokojený," pochvalovala si Míša.

"Navíc jsme si užili i gastronomii, která je zde v hotelu vyhlášená, příští rok si chci opět takto zpříjemnit předvánoční shon," nechala se slyšet moderátorka, která byla nejvíce času strávila v hotelovém spa a především ve vířivce.

"Co se miminka týče, ne vždy je nevolnost znamením těhotenství. Přelety, časové posuny i změna klimatu se mnou docela mává a první týden v Austrálii jsem měla co dělat," vyvrací Ochotská zvěsti o tom, že je v jiném stavu.

"Ale věděli jsme, že je to tím, že ještě nejsem na tak náročné časové přesuny v časových pásmech zvyklá. Žádné miminko na cestě není,“ prozradila.

Foto: Tatry mountain resorts/Grandhotel Praha