Díky letošní novince značky Braun Silk-épil, která přináší až tři zkrášlovací metody v jednom balení, mohou ženy docílit nádherně zářící a hladké pokožky od hlavy až k patě v pohodlí svého domova.

Novinkou je speciální obličejový kartáček Braun Silk-épil, který je součástí balení u vybraných modelů stejnojmenných epilátorů. Pleťový kartáček čistí hloubkově póry a efektivně odstraňuje make-up i nečistoty z pleti či drobných vrásek – a to i z míst, která jsou při běžném ošetření těžko dostupná.

Pleťový kartáček Braun Silk-épil je ideální přípravou pro hydrataci, neboť pomáhá pleti absorbovat až o 30 % více krému. 60 000 doteků štětinek kartáčku za sekundu zajistí jemnou exfoliaci a masáž pleti. Výsledek je tudíž skvělý – jemnější a zářivější pleť, která je viditelně čistší. Kartáček disponuje dvěma rychlostmi a je vhodný i pro citlivou pleť.

O dokonalé nohy se postarají epilátory Braun Silk-épil, které odstraňují i ty nejkratší a nejjemnější chloupky a zachovávají pokožku hladkou až po čtyři týdny.

Foto: Archiv