Velikonoční překvapení! Když herečka Andrea Kerestešová (29) točila jeden z obrazů seriálu Cesty domů, netušila, že domů odejde s "pěknou" památkou, o níž se postaral Miroslav Etzler (49).

"Musím přiznat, že si Mirek opravdu dal záležet, docela to bolelo, možná budu mít nějakou modřinu," smála se Andrea, kterou její kolega zaskočil s pomlázkou a ona už neměla úniku.

"Pocházím z Hlinného na Slovensku, a když jsem tam ještě bydlela, zažila jsem mnohem drsnější Velikonoce. U nás chodí s pomlázkami spíš děti, ale kluci a dospělí holky polévají studenou vodou. Prostě zazvoní, a když otevřete, chrstnou na vás kýbl ledové vody. Pamatuju si, že jsem se na Velikonoce někdy převlékala i desetkrát," vzpomínala herečka.

I tentokrát naprosto zaskočená Andrea nevěděla, jestli se má smát nebo křičet, a hledala záchranu u svého seriálového otce v podání Milana Bahula.  A protože Etzler se i role koledníka chopil s nasazením profesionála, je dost pravděpodobné, že si Andrea z velikonočního natáčení odnesla i nějakou modřinu.

Foto: Herminapress.cz