Zpěvačka Markéta Jakšlová (28) ze skupiny Verona se sice zasnoubila s úspěšným designérem Janem Plecháčem, to jí ale nebrání v tom, aby laškovala s jinými!

Její přítel však může být v klidu! V tomto případě šlo totiž o dobrou věc, kdy Jakšlová v rámci projektu Plaveme prsa ke spolupráci přizvala MC Jacoba ze skupiny Skyline a společně nafotili sérií snímků v bazénu u OC Letňany.

"Je to velký sympaťák, milej a hezkej kluk, je otevřenej a dá se ním dobře povídat. Bavili jsme se hlavně o jídle a životosprávě, to mě vážně zaujalo. Doposud jsem se nesetkala s člověkem a už vůbec ne s klukem, který by řešil stravu víc než já," pochvalovala si Markéta, jež akci zameřenou na boj proti rakovině prsu velmi ráda podpořila.

"Jacob na to kouká hlavně z pozice trenéra, a já zase spíš z gurmánského pohledu, každopádně jsme se na některých věcech shodli a pěkně to probrali. Následně jsme spolu vyrazili na nákupy a na kafíčko," dodala.

Co se zákeřné nemoci týče, má Markéta štěstí, že se jí i jejímu okolí vyhýbá obloukem. "Osobně jsem se s touto nemocí nesetkala, ale přeji všem ženám, které to štěstí neměly, hodně sil a pokud možno pozitivní myšlení, aby to zvládly. A hlavně víru v to, že bude zase dobře," nechala se slyšet hvězda skupiny Verona.

Foto: Petr Klapper/ Champioship Music