Poněkud netradiční program si pro letošní Silvestr připravil Aqualand Moravia. Z břehů Novomlýnských nádrží se duchem přenesete 8 000 km daleko na prosluněné karibské pláže, kterými se linou žhavé rytmy salsy a na barech se míchají lahodné rumové koktejly.

Originální silvestrovský večírek odstartuje v největším aquaparku jižní Moravy již v 18:00 hodin a oslavy nového roku potrvají až do ranních hodin. Celým večerem Vás provede kubánský DJ Swing “Ahi nama!“, jehož sety latinskoamerické hudby navodí příjemnou atmosféru a nenechají nikoho klidným. Tyto žhavé rytmy doplní hrou na perkusy peruánský perkusionista Eddy Portella, který spolupracoval se slovenskou zpěvačkou Tinou, Anitou Soul, Robem Opatovským a mnoha dalšími.

Aqualand Moravia 2

S tancem vám pomůže mistryně světa latino show a dvojnásobná vicemistryně světa v Salse Neli Portella. Neli doplní tanečnice ze skupiny La Portella, které jsou též mistryněmi světa v latino show. Aby si i dámy přišly na své, tak spolu s tanečnicemi vystoupí i kubánský tanečník.

Půlnočním přípitkem odstartuje nejen rok 2015, ale i ohnivá show v podání Duo Aratron Aspis. Úspěšní účastníci talentové soutěže Česko Slovensko má talent, žonglérská a fakírská špička České a Slovenské republiky, přivezou do Aqualandu Moravia kromě úchvatné ohnivé show i čtyřmetrovou Krajtu tmavou.

Foto: Archiv