Nesnášíte zdlouhavé odličování a v koupelně vám straší několik flakonů s přípravky, které stejně nepoužíváte? Pak sáhněte po micelární vodě, jenž zvládne hned tři úkoly v jednom kroku!

Micelární voda byla poprvé na trh uvedena před třiadvaceti lety a stala se asi nejpopulárnějším způsobem, jak se rychle a jednoduše odlíčit. Jde o fyziologický roztok obsahující látky micely, jež na sebe dokáží navázat nečistoty velmi šetrným a rychlým způsobem.

Navíc zvládá odlíčit i voděodolný a oční make-up! Takže vám bude stačit jedna lahvička namísto tří. Své micelární vody mají snad všechny dermatokosmetické značky (Vichy, La Roche Posay, Bioderma, Eucerin), ale také luxusní (Lancôme, Biotherm).

Pokožka je během chviličky jako křišťál a možná se budete divit, kolik nečistot stáhnete i z nenalíčené tváře. Tento způsob odličování je ideální pro citlivou i problematickou pleť, protože neobsahuje žádné dráždivé a vysušující látky. Micelární voda je zaručeně nejšetrnější variantou čištění, jaké si můžete vybrat!

Foto: 123rf.com a archiv