Proč jsou odšťavňovače tak oblíbené? Protože žádný džus nenahradí čerstvě vymačkanou šťávu, ve které se nachází až 95 % nutričních hodnot čerstvého ovoce a zeleniny. Pro naše zdraví je proto důležité využít každou kapku plnou vitaminů a minerálů.

Catler JE 4011 nejen, že z ovoce získá maximální množství čerstvé šťávy, ale navíc dokáže zpracovat měkké ovoce na pyré, ze kterého lze připravit celou řadu lahůdek.

Maximální výtěžnost šťávy u odšťavňovače Catler JE 4011 je výsledkem kombinace motoru o výkonu 1 200 W, přímého centrálního plnění, elektronického ovládání rychlosti a nerezového disku na šťávu. Toto unikátní síto má ostří zpevněné titanem a stěny z mikrosíťoviny, ve které je více než 40 000 miniaturních otvorů. Extrakce šťávy z ovoce či zeleniny je proto dílem několika málo sekund – a to doslova. Plnicí otvor odšťavňovače o průměru 84 mm totiž umožňuje vkládat i velké kusy ovoce a zeleniny, takže nemusíte ztrácet čas pracným a hlavně zbytečným překrajováním.

S takto výkonným odšťavňovačem je radost připravovat čerstvé mošty a osvěžující koktejly každý den. Klidně zkuste i něco netradičního, například drink z papriky s červenou řepou nebo rajčatový koktejl s bazalkou.

Catler JE 4011

Foto: Archiv