I zvířata jsou uchyláci a k největším patří divoké kachny. Brutalita, se kterou se kačeři vrhají na samice – a často jim přivodí dokonce smrt – je odsouzeníhodná.

Sexuálními maniaky jsou ale i ti živočichové, o kterých se mnozí domnívají, že se inteligencí přibližují lidem, a sice delfíni. Pokud nemají po ruce samici, jsou schopni svůj 45 cm dlouhý úd nacpat doslova kamkoli, klidně i do odpadní roury. Pokud je v dohledu „holka“, zaženou ji do kouta a tam ji jeden po druhém doslova znásilní. A dokonce pak tahle partička drží dotyčnou slečnu i pár týdnů v zajetí, aby mohla uspokojovat svůj chtíč. Někdy prý dochází i k sexuálně motivovaným útokům na lidi…

Velrybí obří penis Ačkoli nahrávky s jejich nádhernými zpěvavými námluvami evokují jejich lásku, velrybí samci jsou odporní násilníci. Samci velryb biskajských pronásledují osamělé samice, které, když už nemají kam utéct, plavou břichem nahoru a chrání pochvu. To jim není nic platné – násilníci ji převrátí a podrží, aby umožnili kopulaci alespoň jednomu ze svého středu. Délka penisu velrybího samce je asi deset procent délky těla, takže může měřit až dva metry! Nejdelší penis má plejtvák – neuvěřitelných dva a půl metru (samec žirafy „jen“ metr).

7745362_l

Opičí láska Nejposedlejší sexem jsou příbuzní člověka, konkrétně opice bonobo. Kromě felace a análního styku mají ještě jednu zálibu – polibky jazykem. Pokud najdou potravu, neservou se o ni jako ostatní opice, ale nejdřív si to rozdá s každý s každým a pak, jsouce slastně ukojeni, se o ni v klidu podělí. Vědci konstatovali, že umění sexuálního smíření dosáhlo u opic bonobo svého evolučného vrcholu. Šimpanzí samci se s láskou nepářou – vrazí pyj zezadu do samice, desetkrát přirazí a ejakulují. Ovšem neznásilňují, musí být jasné, že samice o to stojí. Šimpanzi ovšem zdaleka nejsou mírumilovní jako opice bonobo – pokud nemasturbují, tak se rvou. O potravu, o postavení v tlupě, o cokoli.

A perlička na závěr: Úhoři se milují jen jednou za život, ve věku dvaceti let – a pak umírají. K páření se uchylují do hluboké prolákliny v Bermudském trojúhelníku, do Sargasového moře. Celé generace vědců se snaží je šmírovat, ale marně. Sexuální diskrétnost úhořů nedala spát už antickým vědcům, kteří nakonec došli k názoru, že mladé úhoře vyplivuje sama země…

Foto: Herminapress