Zpěvačka Bára Zemanová (24), která se proslavila v soutěži Česko hledá SuperStar, září štěstím. Podařilo se jí zhubnout a váhu si navíc udržet!

"Svěřila jsem se do péče nutriční poradkyně, která mi sestavila jídelníček přesně podle mých potřeb. Zhubla jsem zatím asi osm kilo," svěřila se v kadeřnickém salonu Fame.

"Něco málo jsem nabrala zpátky, ale ráda bych ještě tak tři až pět kilo shodila. Už teď mám ale ze sebe dobrý pocit, musela jsem změnit komplet celý šatník," pochvalovala si Bára, která se naučila pravidelně jíst a neodbývat se. Na čas ale musela zapomenout nejen na sladké a smažené, ale i všechen alkohol.

"Rozhodně to za to stálo, jsem na sebe pyšná," zářila mladá zpěvačka.

Kdo ví, možná se s novou garderóbou objeví i nový přítel. "Jsem rok a půl single a nechávám tomu volný průběh. Jedu na turné s kapelou Bek Ofis a to jsou velcí fešáci," smála se Zemanová.

Kromě ní se do salonu vlasového specialisty Lukáše Rossbacha vypravila i Martina Pártlová, která tu v minulosti podstoupila diagnostiku vlasů. "Díky vhodným přípravkům Kapyderm se rychle dostaly do kondice a já si dnes nemůžu nic stěžovat," pochvalovala si.

Foto: Herminapress.cz