Sestra Taťány Kuchařové (26) Livie (21) nedávno překvapila změnou barvy vlasů. Brunetka se teď naplno věnuje studiu na konzervatoři, muzice a také příteli Viktorovi!

Právě díky hudbě se s ním před půl rokem seznámila. Zamilovanou dvojici jsme zastihli v Rock Café, kde Livie vystoupila jako host jedné hiphopové kapely.

"Seznámila nás písnička, Viktor mě oslovil, protože slyšel moji hudbu. Byli jsme vlastně pod stejným vydavatelstvím, a tak jsme na sebe natrefili. Jednu písničku mi složil a určitě bude na tom albu," zavzpomínala mladší sestra úspěšné krásky.

Viktor už píše texty nějakou dobu a co se hudby týká také není nováčkem. "Slyšel jsem její písničku a řekl jsem si, že jí napíšu. Líbil se mi její hlas a chtěl jsem, abychom něco zkusili udělat spolu. A dopadlo to takhle," prozradil. Kdo ví, třeba úplně stejně sbalil Ondřej Brzobohatý její sestru Táňu.

"Pořád jsme si nějak psali, až jsme šli na první rande," vysvětlila Livie. Viktor se svěřil, že svou vyvolenou představil doma už po třech týdnech vztahu.

Foto: Herminapress.cz