Jak jste se seznámila s vaším mužem? Co na něm nejvíc nesnášíte? Co na něm máte nejradši? Prožili jste nějakou manželskou krizi? Máte recept na šťastné manželství? Co je to vlastně láska?

Milé čtenářky, takhle zněly nejčastější otázky, které jsem dostávala na svých představeních od svých divaček, čtenářek Glancu, na internetu i v mailech. Takhle se mne ptali redaktoři a někdy i kolegové. A já se konečně rozhodla odpovědět.

Napsala jsem proto román Pravda o mém muži. Je to příběh mého manželství. A začala jsem ho psát, když jsem byla nejvíc smutná, abych si vybavila, jak jsem byla veselá. Jak jsem milovala a jak jsem byla milovaná. Doufám moc, že i vy se při čtení budete trošku smát, trošku plakat, a možná…, že svého muže pohladíte a řeknete mu: "Bože! Já jsem tak šťastná, že tě mám!"

Už 2. 12. oslavíme křest téhle rozverně - hořké knížky. Pozvala jsem na něj všechny páry, které spolu žijí déle než pár měsíců. Vím proto, že mými hosty budou manželé, kteří spolu na manželské frontě bojují víc než čtyři desítky let, že se mnou budou oslavovat své výročí manželé, kteří jsou spolu 37 let. Na křtu bude taky pár vdovců a vdov, ale taky ti, co jsou ještě moc mladí na dlouhý vztah.

Doufám, že to bude veselý večírek. Protože můj život s mým mužem byl taky plný smíchu. A tak jsem napsala pravdu!