Herečka Zlata Adamovská (54) se nikdy netajila tím, že za jednu z nejlepších investic už dlouho považuje cestování. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě za hranice všedních dnů vyráží tak často, jak jen to jde. 

Díky své cestovatelské vášni se podívala i na místa, kam běžný turista zvyklý na komfort přímořských letovisek a uzavřených resortů dobrovolně jen tak nevkročí. „Ráda a často cestuji. Bohužel jsem i já měla možnost na vlastní oči vidět lidi, a to včetně dětí, kterým chybí základní životní potřeby," nechala se slyšet herečka, která se podobně jako mnohé další hvězdy zapojila do projektu Acqua for Life. „V takových chvílích by člověk nejraději zavíral oči, ale tím by nic nevyřešil."

Prostřednictvím zmíněného projektu ale může lidem z oblastí s nedostatkem pitné vody účinně pomoci. „Obě moje děti zanedlouho oslaví narozeniny, tak doufám, že je nová vůně nejen potěší, ale že budou mít i dobrý pocit, že pomohli svým vrstevníkům k lepšímu životu,“ dodává Adamovská. Koupí dvou parfémů známé značky totiž zajistila potřebným hned 200 litrů čisté vody.

Foto: Lenka Hatašová