Mezinárodní hudební konference a showcase festival Nouvelle Prague, který měl v loňském roce úspěšnou premiéru, oznámil termín  2. ročníku. Ten se uskuteční v pátek 7. a v sobotu 8. listopadu 2014 prostorách smíchovského pivovaru Staropramen. Máte se na co těšit!

Nouvelle Prague loni překvapil svou originalitou a profesionalitou. Akce, která dosud v Česku neměla obdoby, vzbudila nadšené ohlasy zahraničních i tuzemských delegátů, kapel, hudebních fanoušků, médií i státní správy. Ve dvou dnech se do Prahy sjeli významní hudební agenti, bookeři, promotéři a další hudební odborníci z domova i ze světa, aby v diskusních panelech probrali aktuální témata hudebního průmyslu a zúčastnili se showcase vystoupení osmi nadějných zámořských kapel, které ve večerním festivalovém programu doplnili headlineři Lucy Rose a Dilated Peoples.

Pro letošní ročník chystá tým Nouvelle Prague několik novinek. Mezi něž patří například rozšíření showcase programu o některou z nadějných tuzemských kapel nebo zavedení cen Nouvelle Prague, zaměřených výhradně na domácí profesionální hudební komunitu.

Delegátské pasy je však možné zakoupit na nouvelleprague.com/vstupenky, prostřednictvím sítě SMS ticket už nyní. Do 31.5. stojí delegátský pas 990,- Kč (40 EUR). Od 1.6. bude cena za delegátský pas za 1190,- Kč (48 EUR).

Více informací najdete na www.nouvelleprague.com.

Foto: Archiv