Dnes ráno ve 3:55 přivedla zpěvačka Victoria (29) na svět svoje druhé dítě. Spolu s partnerem Tomem Blythem (43) byli štěstím bez sebe, k malému Davidovi (4) přibyla krásná holčička Annabelle.

"Je nádherná. Rozhodovali jsme se mezi jmény Georgina a Annabelle a nakonec vyhrála druhá varianta, protože se mnohem lépe hodí k příjmení Blyth," uvedla šťastná maminka na adresu dcerky, která měřila 48 centimetrů a vážila 3,1 kila.

"Tom u porodu chce být, ale na druhou stranu nevím, jestli stihne přijet na čas, protože pracuje jako inženýr na ropné plošině nedaleko Brazílie," nechala se slyšet krátce před porodem.

victoria-partner

"Určitě mi bude oporou moje dobrá kamarádka, která je ale víc nervózní, než já," prozradila interpretka legendární cover verze hitu Hotel California.

Česká r’n’b diva je ráda, že má vše za sebou. Druhé těhotenství totiž neprožívala příliš lehce. Na počátku sice úspěšně absolvovala své celorepublikové turné Funk Funky Tour by Bijoux & Bijoux Exclusive, druhou část těhotenství ale provázely komplikace.

"Poslední měsíc a půl mě bolelo úplně všechno. Nemohla jsem chodit a pobývala jsem tedy hlavně doma," svěřila se exotická kráska.

victoria-syn

Foto: Bijoux & Bijoux Exclusive a archiv zpěvačky