Slavnostní finále České Miss 2013 přineslo hned několik dechberoucích překvapení. Jedním z nich byl bezesporu i pěvecký výkon moderátora Libora Boučka (32).

Že je uznávaným mistrem slova a profesionálem, se ví už dávno. Ostatně i proto ho šéfka soutěže Michaela Maláčová znovu povolala do zbraně. Mnohé ale velmi překvapil fakt, že se propůjčil i k pěveckému číslu! Málem tak zastínil svého kolegu Leoše Mareše (36), který se pěvecko-tanečním číslem v gangnam stylu blýsknul při předávání Andělů. Nutno říct, že Bouček tanci moc nedal.

"Libor píseň od Franka Sinatry trénoval už na soustředění na Filipínách. Vždycky, když měl volnou chvíli, zpíval právě onu finálovou píseň," nechal se slyšet zdroj z okolí České Miss. "Přípravu rozhodně nepodcenil," dodává s tím, že zvlášť po pár doušcích místního alkoholu to šlo Liborovi vůbec nejlépe.

Oblíbený moderátor, který byl během finálového večera absolutně střízlivý, tak trochu fušoval do řemesla ostřílenému matadorovi české populární scény Karlu Gottovi a také písničkáři Tomášovi Klusovi. Právě oni, podobně jako Jiří Korn nebo Ornella Muti, finálový večer v Hudebním divadle Karlín jaksepatří zpříjemnili. Libor si na večírku, jenž následoval po oficiální části České Miss, zazpíval s Českou Miss World a první vicemiss Lindou Kovandovou.

Foto: archiv České Miss