Hitmaker Michal David (53), který si před pěti týdny ošklivě zranil kotník, se poprvé ukázal ve společnosti. Kolegové pro něj na prknech Divadla Broadway uspořádali speciální premiéru muzikálu Mata Hari.

"Co mám říkat, dojalo mne to, nejsem zas takový drsňák, abych to přešel s kamennou tváří. Představení bylo parádní a byl jsem rád, že jsem si mohl popovídat se členy souboru," pochvaloval si.

"Ještě sice přes kaluže neskáču – možná o tom vznikne muzikál – ale nějaký čas se bez berlí neobejdu. Snad to už nebude trvat dlouho. Noha občas zabolí, ale zvládám to," dodal statečný David.

"V pátek odlétám na rehabilitaci na několik dnů na Kanáry, pak budu odpočívat nějaký čas doma. Ale chci naskočit do práce co nejdříve. To znamená konkrétně 5. listopadu, kdy mám koncert na Slovensku v Ružomberku. Ten nemíním rušit a určitě vystoupím," řekl odhodlaně.

"Uvidím, zda ještě využiji vozík nebo jen berle, ale to je mi úplně jedno. Prostě budu tam," dodal hudebník a šel si poklábosit a přiťuknout s kolegy do divadelního baru.

Foto: Herminapress.cz