Pužíváme ji všechy a neustále hledámě tu pravou… Ano, řeč je o řasence. Prodlužující, voděodolné, vyživující… Sestavili jsme seznam těch nejoblíbenějších. Inspirujte se!

Clarins Be Long Mascara

clarins

Chcete řasenku, která opravdu výrazně prodlouží řasy a ještě k tomu je zásobí živinami pro rychlejší růst a sílu? Pak je právě tento luxusní kousek trefa do černého. Má pružný elastomerový kartáček, který je tvarován do turbínového tvaru – takže zachytí každou řasu a nanese na ni rovnoměrně barvu. (600 Kč)

MAC Extended Play Lash

MAC

Vypadá nenápadně a obyčejně, přitom svými výsledky vyráží dech. Řasenka s drobným úzkým kartáčkem je důkazem, že nejlépe fungují jednoduché věci. Má lehkou konzistenci a řasy krásně natočí, nadzvedne a zároveň dokonale nalíčí. Dáte-li jednu vrstvu, docílíte přorozeného efektu, dvě dodají na dramatičnosti. Vydrží na řasách až 16 hodin a odlíčíte ji i vlažnou vodou! (550 Kč)

Max Factor 2000 Calories Mascara

max factor

Tato legendární řasenka pro dramatický vzhled řas rozhodně nepatří mezi nováčky na trhu, zato na ni nedáme dopustit. I když rádi zkoušíme novinky, často se k ní s pokorou vracíme, protože skvěle plní, to, co slibuje. Zvětší objem vašich řas až o 300 %, viditelně je prodlouží, zesílí a znatelně zvýrazní. Je odolná vůči doteku a změnám teploty, proto zůstane na vašich řasách po celý den beze změny. (249 Kč)

Lancôme Hypnôse Star

Lancome-Hypnose-Star-Mascara-1

Má unikátně konstruovaný tvar kartáčku, který je složen ze dvou plochých a dvou zaoblených ploch. Takže hravě dosáhne velkorysého objemu a dramatičnosti už po jedné aplikaci. Řasy jsou výrazné a lesklé, neslepují se. Ideální na party líčení! (249 Kč)

Clinique Bottom Lash Mascara

clinique

Unikátní kousek vytvořen speciálně pro líčení dolních řas je podle nás báječnou vychytávkou, kterou prostě musíte vyzkoušet. Má mini kartáček, který se neobtiskne ani u žen se zapadlýma očima a přitom skvěle nabarví a oddělí každou pidi řasičku. A odlíčíte ji jen pomocí teplé vody. (410 Kč)

YSL Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll 

mascara-vefc-baby-doll-n-2

Opticky rozzáří oči díky inovativní struktuře svého mnohostranného kartáčku. Střídají se v něm silné štětinky s širokými rozestupy, které perfektně obtáhnou a zvětší řasy, s jemnějšími štětečky bez rozestupů, které zvýrazní i ty nejkratší řasy, jednu po druhé, od konečků po kořínky. Výsledek? Objem, který bude dokonale vyhovovat přáním každé ženy, která by chtěla přirozenou cestou dosáhnout efektu umělých řas. (750 Kč)

Foto: Archiv