Herečka Michaela Kuklová vypadá snad pořád stejně, jako když před 27 lety natáčela pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

"Podstatou je dělat pohyb, který nás baví. Dříve jsem měla snahu občas navštěvovat posilovny, ale teď raději složím hromadu dříví nebo vygruntuji byt," říká sympatická tmavovláska.

"Bratr mě kdysi překvapil oznámením, že mě přihlásil do soutěže krásy na internetu. Sdělil mi to až ve chvíli, kdy už o tom psal tisk. Rozzlobilo mě, že mě přihlásil za mými zády. Ze soutěže jsem tehdy odstoupila," zavzpomínala Michaela, zatímco ji MUDr. Vojtíšková aplikovala mikrojehličkování, tedy vyživení a omlazení rukou.

"Je to jako když mi někdo drbe ruce kartáčkem," směje se herečka, která na kliniku dorazila se svou kamarádkou Miluškou Bittnerovou, patronkou soutěže Miss Junior.

A jak o sebe Michaela pečuje? „Občas si dopřeju masáž, jinak spoléhám na dobré geny po mamince. Je jí 71 let a nevypadá ani na šedesát. Je štíhlá, vitální, pracuje a běhá na vysokých podpatcích," dodává.