Martin Kraus a Lenka Zahradnická si v rámci seriálu Svatby v Benátkách vyzkoušeli, jaké to je stát před oltářem. Jaké byly jejich první dojmy?!

"Je to trochu zvláštní svatba, David si bere Lenku, která čeká dítě s jiným mužem. Ale některé věci prostě osud naplánuje za vás. Ale když se dva lidé mají rádi a patří k sobě, dokážou se i přes něco takového přenést, jsou zásadnější věci, které mohou být větší problém, třeba zdravotní problémy," říká o své roli Kraus.

"Těžko člověk soudí, dokud se do takové situace sám nedostal. Já bych něco takového zažít nechtěl. Ale troufám si říct, že bych to ustál," zamyslel se nad osudem Davida a Lenky.

Zahradnické šaty náramně slušely. "Všichni mi říkají, že mi to sluší, tak jim věřím, ale přesto moc nevím, jak si mám připadat. I když - která holka by se necítila dobře ve svatebních šatech?" usmívala se herečka.

"Svatební šaty jsem si oblékla asi potřetí, už jsem se vdávala v rámci rolí v divadle. Šaty jsou krásné, ale já jsem v nich trochu nervózní, bojím se, abych je nezničila, proto raději stojím na místě a pohybuju se jen velmi opatrně," dodala Zahradnická.