Modelka a příležitostná herečka Táňa Kuchařová spojila síly s televizí Prima Cool a přišla s novým projektem Cool prarodiče, který úzce souvisí i s její nadací Krása pomoci.

"Prarodiče jsou cool, to je fakt. Jenom je potřeba to zjistit! A proto je tu projekt Cool prarodiče, který jsme spustili ve spolupráci s Prima COOL. Chceme vyburcovat mladé lidi, aby se začali zajímat o své prarodiče, strávili spolu trochu času a přišli na to, že je to fajn," vysvětluje Kuchařová.

"Příkladem jim mohou být třeba zpěvák Matěj Ruppert, Jiří Mádl, který se svým dědou navštívil New York, nebo šermíř Alexander Choupenich, který je se svou babičkou pravidelně online na skypu, čímž dokazuje, že vzdálenost není problém," říká známá kráska.

"To jsou jedni z mála, kteří se do projektu zapojili. A tak by to mělo být. Seniorům bychom měli dávat najevo respekt, úctu a zájem. My je také jednou budeme chtít," dodává Táňa, která do této kampaně zapojila nejen svou sestru Livii, ale i svého přítele Ondřeje Brzobohatého a spoustu dalších.