Topmodelky Karolína Kurková, Linda Vojtová a Tereza Maxová se sešly na jednom pódiu. Takovou koncentraci krásy Obecní dům, kde se konal jubilejní 10. ročník charitativní módní přehlídky Fashion For Kids, dlouho nezažil.

Charitativního večera, kterým provázela moderátorka Adela Banášová, se zúčastnila i Zuzana Stivínová, která přesídlila do USA a do Česka se vrací vždy jen na čas. Také jí pobyt za mořem prospěl, vypadá totiž skvěle!

"Pro nadaci je přehlídka Fashion For Kids vždy velkým svátkem pomoci a podpory, který pečlivě připravujeme po celý rok. Velmi si vážíme toho, že nás přijedou podpořit i zahraniční osobnosti, které se postaví za naše snažení a společně s partnery a dárci předáme opět významnou částku tam, kde citelně chybí," nechala se slyšet Maxová, která je patronkou Nadace Terezy Maxové dětem.

Letošním exkluzivním hostem Fashion For Kids byla světová hudební legenda - zpěvák a fotograf Bryan Adams, jehož kytara se večer také dražila.

I díky ní letošní ročník akce s podtitulem Wings of Hope vynesl parádních 10 446 617 korun, které dávají dětem z dětských domovů naději na uplatnění v budoucím životě, a to zejména pomocí podpory vzdělávání.