Ať už přijdete na filmový festival shlédnout nové filmy, nebo jste "lovci celebrit", party stan nemůžete minout. Najdete ho v samotném centru festivalového dění, hned vedle hotelu Thermal. Po večerjší vydařené přehlídce Beaty Rajské sem také zamířila většina pozvaných známých tváří. A jako každý rok, party to byla neskutečně divoká!

Velký rozruch například způsobil Richard Genzer, který vzal s sebou na party svoji novou přítelkyni. A své "drahé polovičky" ten večer vzalo s sebou hned několik dalších známých osobností - Matyáš Hložek nebo Iva Pazderková. Ta prozradila, že se s přítelem ještě letos chystají na dobrodružnou svatojakubskou pouť!

„Na festival jezdím až na malé výjimky pravidelně, bohužel mi to díky práci vyjde na jeden dva dny maximálně. V 99% sem jezdím za různými charitativními projekty,“ říká půvabná Iva Pazderková. „Dnes jsme s přítelem stihli i film, Démanty noci a zítra jdeme na Made in Texas. Také jsme viděli, ještě před festivalem, dánský film Tísňové volání a byla to naprosto fantastická věc. Trošku temná, ale úžasný film,“.

Velkou party si nenechala ujít ani moderátorka Iva Kubelková, která zde měla i svou první velkou vernisáž obrazů. „Ty obrazy jsem namalovala asi před třinácti lety, jde o olejomalbu. Dlouhé roky mi pak ležely na půdě, až jednoho dne jsem je ukázala světu a moc mě těší, že se lidem líbí a sklízí pozitivní recenze. To je sen pro každého umělce. Předtím jsem je schovávala, neměla jsem takové ambice, ale přátelé i rodina mě podporovali v tom, abych je ukázala, tak jsem to nakonec udělala,“ říká Iva. „Mám ráda tady tu festivalovou atmosféru. Dnes jsem přijela, už jsem absolvovala čtyři akce, na všech jsem měla pracovní povinnosti, takže to bylo trochu náročnější, ale v něčem je to krásné a je to kouzlo Varů,“ dodává krásná moderátorka.