Zkrášlující procedury už dávnou nejsou jen výsadou žen. Stále více mužů objevuje kouzlo epilace, liposukce a dalších metod, které vedou k vysněnému vzhledu. Příkladem za všechny je třeba herec Martin Dejdar.

"S přibývajícím věkem začínají mít i muži své dny. Prostě o sebe potřebují začít pečovat, tedy pokud mají zájem vypadat dobře. U Petry Řehořkové to mám rád samozřejmě kvůli perfektní péči, ale také proto, že jsou tu zvyklí pracovat s populárními lidmi. To je pro mě dost zásadní," svěřil se.

Dejdar tráví hodně času také na Floridě, kam jezdí za svou rodinou. Tam je prý naprosto běžné, že se o sebe starají nejen ženy, ale i muži a nikomu to tam nepřipadá divné.

"Fascinuje mě, jak o sebe na Floridě ženy i muži pečují a jak žijí aktivně. Denně chodí na procházky, a když je moc horko, procházejí se klidně v klimatizovaném obchodním centru, jen aby měli pohyb. Musím uznat, že vypadají mnohem vitálněji, a to i ve vyšším věku," dodal Martin, který na klinice podstoupil nejen liposukci břicha, lifting obličeje, ale i epilaci hrudníku a laserem si nechal odstranit i drobné kožní nedokonalosti.