Že by byla rodina Kardashianových nadaná ve všech směrech? Anebo jen ovládají temné síly marketingu a využijí každé příležitosti, aby si stoupli do reflektorů slávy?

Modeling, herectví, byznys, móda, moderátorství… To jsou jen některé z odvětví, kde se rodina Kardashianových realizuje. Jsou také tváří americké televize E! Entertainment, kde běžela jejich realityshow.

Matka slavných děvčat Kris Jenner se nově vrhla na vydávání kuchařek. Moderátorka americké televize má teď plné ruce práce objížděním amerických velkoměst, kde se konají autogramiády její kulinářské knihy s názvem S Kris v kuchyni: Kolekce neojoblíbenějších dobrot rodiny Kardashianů a Jennerů.

V knize Kris přiznává, že kurz vaření dostala jako svatební dar. Zajímalo by nás, jak velká se z ní od té doby stala kulinářská expertka.

"Věřím, že kuchyň je opravdu srdcem domova. Je to místo, kde začínám a končím každý den. A někdy jsem tam i uprostřed noci," svěřila se mimo jiné ve své kuchařce, kde kromě receptů najdete i soukromé rodinné fotografie.