Milan Peroutka vyrazil na festival v Karlových Varech ve velkém stylu. Dokonce si kvůli těm pár hodinám, které na festivalu stráví, jal stylistu!

Odpoledne se prošel po kolonádě a večer strávil na koncertě Eddie Stoilow s partou kamarádů z kapely Perutě v Becher zoně vedle hotelu Themal.

 „Na fesťáku jsem letos strávil půlku dne. Sice jsem přespal, ale už v půl sedmé ráno jsem vyjížděl k natáčení do Prahy, a vzhledem k tomu, že jsem si předtím užíval do ranních hodin večírek s kamarády, dokážete si představit, jak svěže jsem si druhý den připadal. Počasí, atmosféra i lidé tu byli na jedničku, příště bych ještě připojil více kultury, všechny filmy, ale už byly beznadějně vyprodané. No a ještě v lepší variantě bych tady někdy nějaký film, na kterém bych se spolupodílel, slavnostně představil,“ prozradil Milan, který bude přes léto zkoušet v Divadle Kalich nový muzikál Vlasy.

Čeká ho také pracovní cesta s nadací Smiling Crocodile, která se věnuje osvětě v oblasti kochleárních impantátů. „Pojeme do Jordánska a do Číny, kde budeme točit další část hymny nadace a setkáme se s místními organizacemi, tak už se těším. Je to spojení práce a poznávání,“ říká Milan.