Do legendárního party stanu přijel jen den před ukončením festivalu i herec Saša Rašilov! S manželkou Lídou si přijeli alespoň na jeden večer odpočinout od rodičovských povinností. V baru se potkali s kolegou Mírou Noskem, který se také poprvé pochlubil přítelkyní Zuzankou.

Saša Rašilov hýřil úsměvy na všechny strany - do Varů přijeli i se svou malou dcerkou, kterou hlídala Sašova maminka. Ten večer ještě stihli projekci filmu a před půlnocí se zodpovědně vrátili zpátky na hotel.

Herec Míra Nosek má zkušenosti profesionálního barmana, své přítelkyni Zuzance proto umíchal několik drinků.

„Já jsem skalní fanoušek tohohle festivalu, vždycky jako na pankáče, nikdy jsem tady nejezdil těma limuzínama moc, teda dnes v rámci jednoho rozhovoru ano, ve stanovém městečku jsem taky nebyl, ale kdysi jsem využíval levný přenocování na kolejích nebo někde na lavičce, taky tu mám spoustu přátel, tak není problém u někoho zůstat přes noc,“ říká Nosek.

„Ano, skutečně na filmy nechodím, protože tady doháním to, že se potkám s kamarády, který vždycky potkám jen tady,“ směje se.

„Teď v létě hraju na letní scéně divadla Ungelt, jmenuje se to Kdokoli může dělat cokoli. Na konci léta pojedu s Martinem Písaříkem na loď, asi přelom srpen září. Už po třetí si pronajmeme jachtu v Chorvatsku. Ještě jsem se chtěl podívat na Bali za přáteli, ale bohužel to letos asi kvůli práci a prachům nevyjde,“ říká sympatický Jaromír Nosek.

S přítelkyní si pořídil nový byt na hypotéku. „Letos to bude spíš tedy pracovní,“ svěřil se herec.