Zpěvačka Linda Finková, která září v muzikálech Sněhová královna, Kleopatra, Tři mušketýři, rozhodně nepatří mezi ženy, které fanaticky sledují každou nevzhlednou rýhu ve tváři a hroutí se z každé vrásky.

Stárnutí jí prostě nevadí. Není proč. Linda totiž svým vzhledem může konkurovat nejedné mladé kolegyni. Jak sama říká, je to kombinace dvou faktů. Za prvé zdědila dobré geny po mamince, zpěvačce Lídě Nopové. Za druhé každodenní péče, mazání, mazání a zase mazání jí rozhodně pomáhá udržovat pleť jemnou a správně vyživenou.

I přesto se Linda rozhodla, že dá šanci i jedné z revolučních novinek. "Svět nabízí různý možnosti, tak proč jich nevyužít. Jsem už stará a decentní úprava fasády, která na mě nic nezmění a pořád zachová mojí tvář, je prakticky takovej lepší krém proti vráskám," směje se zpěvačka, kterou zaujala procedura RegenMatrix.

Jelikož jde o zákrok šetrný a miniinvazivní, nebyla Finková vůbec nervózní. Nejprve jí odebrali krev do speciálních zkumavek. Ty putovaly do centrifugy, kde se pomocí odstředění získala plazma bohatá na trombocyty. Ta se následně promísila s kyselinou hyaluronovou. Vzniklý gel Lindě aplikovali do pokožky formou mezoterapie – tedy pomocí drobných vpichů.