Modelka Romana Pavelková přiznala, že se 30. narozenin docela obávala. Jedním dechem ale dodává, že k tomu vůbec nebyl důvod.

"Vždy jsem se obávala toho, až se věk přehoupne a bude začínat trojkou. Už skoro rok mi je třicet, a ačkoliv jsem se tohoto věku bála, musím říct, že se mi neskutečně daří," svěřila se.

"Nejenže jsem letos měla pohádkovou svatbu a teď se chystám na svatební cestu, na kterou se strašně moc těším, ale také jsem dostala několik reklamních zakázek," pokračuje spokojená kráska.

"Myslela jsem, že když přestanu chodit přehlídky plavek a prádla, že pro mě modeling skončí, ale mýlila jsem se, začalo se mi dařit v reklamě. Jedna z posledních zakázek byla focení pro českou značku kabelek Elega, s kterou spolupracuje i herečka Dana Morávková," pochlubila se Pavelková.

Musím říci, že jsem na tyto fotky hrdá. Opravdu se mi líbí. Už nejsem ani tak vychrtlá, jak jsem bývala dříve, ale k tomu věku to nějak patří a hlavně mi to doporučila i gynekoložka, abych neměla problémy s otěhotněním," dodala Romana.