Vstupte do kouzelného světa postaviček z dílny Walta Disneyho a objevte spolu s Myšákem Mickeym a Myškou Minnie ty nejmagičtější momenty z nekonečného království Disney On Ice presents Magical Ice Festival! Nyní máte jedinečnou příležitost vyhrát dvakrát rodinné vstupné!

Nový kolotoč skvělé pohádkové zábavy a vtipných scének ze světa Disneyho postaviček se protíná s příběhy okouzlujících princezen Ariely, Lociky a Belly. A navíc si můžete vychutnat speciální představení sester Anny a Elsy z Ledového království - Oscarem oceněného a nejúspěšnějšího animovaného filmu všech dob z produkce Walta Disneyho. Diváci zažijí dobrodružnou cestu do severských hor spolu s veselým sněhulákem Olafem, nebojácným horalem Kristoffem a jeho věrným sobem Svenem, jak pomáhají sestrám na cestě v příběhu plném akce, dobrodružství, kouzel a nezapomenutelných postaviček z dílny Walta Disneyho.

Chcete vyhrát a vzít celou rodinu na Disney on Ice? Stačí, když zašlete správnou odpověď na soutěžní otázku do 17. 12. na email story@astrosatmedia.cz a budete mít trochu štěstí. Výherce čekají VIP vstupenky (1. řada přímo u kluziště) a dvě děti z každé rodiny se během představení mohou zapojit do show!

Výherce budeme následně kontaktovat a výhra, tedy vstupenky na představení v pátek 19. 12. od 18:00 hodin budou k vyzvednutí na recepci našeho vydavatelství (Lomnického 7, Praha 4).

Soutěžní otázka: Ty nejmagičtější momenty z nekonečného královstí zažijete v zimním nebo podzimním království?

Nápovědu najdete na: zde

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami