Zapojte se do SMS soutěže s časopisem Story a získejte luxusní nehty v klidu domova. Tři z vás vyhrají balíček v hodnotě 5 000 Kč.

Vyzkoušejte patentovanou světovou novinku Striplac - svlékací lak na nehty. Firma Alessandro, světová jednička v péči o nehty a ruce, přichází s naprosto dokonalým lakem na nehty, který zasychá v UV/LED lampě, na nehtech drží bez chybičky až 14 dní a poté jej lze jednoduše sloupnout, bez použití acetonu nebo odlakovače! Nehty jsou po sloupnutí naprosto zdravé.

Striplac vás láká, ale nemáte doma UV lampu? Nevadí, vytvořte si svoje vlastní nehtové studio v pohodlí domova díky Striplac Starter Kitu - setu, který obsahuje LED lampu, Twin Coat (báze a lesk 2 v 1), barevný Striplac, odmašťující polštářky, pilník na nehty a minerální zatlačovač kůžiček. V nabídce je 48 odstínů laku. Škála barev se bude postupně rozšiřovat až na magické číslo 99. Více informací o novince na www.alessandro-cr.cz.

Balíček obsahuje Striplac Starter Kit, Striplac korekční tužku, Striplac aktivátor odloupnutí a 3 barvy.

Chcete-li vyhrát, pošlete SMS ve tvaru STORY 1 ALESSANDRO A, nebo B na číslo 900 11 07 od 30. 12. 2013 do 12. 1. 2014. Vyhrává každá 100. správná SMS až do vyčerpání výher. Z jednoho telefonního čísla může soutěžící vyhrát jen jedenkrát. Cena jedné SMS je 7 Kč vč. DPH. Technicky zajišťuje ATS. V případě problémů volejte infolinku ATS, tel. 296 363 199 (k dispozici PO–PÁ od 9 do 16 hodin), www.atspraha.cz, www.platmobilem.cz. Uvedenou službu lze využívat pouze na území ČR.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Zpěvačka Marie Rottrová se narodila v:

A. Ostravě

B. Praze