Herec Vincent Navrátil si na nudu a zahálku nemůže stěžovat. Natáčí seriál Cesty domů a kromě toho stíhá létat za studiem do britské metropole.

Do Prahy přijede vždy na týden, kdy musí zvládnout natáčení a další povinnosti. V Cestách domů naštěstí hraje méně, jinak by obojí těžko dokázal skloubit. Do Anglie se prý velmi těšil, odmala tuto zemi obdivuje.

"Byl jsem ale trochu zklamaný, představoval jsem si, že je to královská země, v níž je samý gentleman a Lady, ale není. Překvapilo mě, jací jsou tam někteří lidé pokrytci," překvapil.

"Díky tomu se mi začalo stýskat po lidech v České republice. O Anglii se říká, že má dvě věci, které za moc nestojí, a to jídlo a holky. Je to pravda, anglická kuchyně mi moc nechutná a kam se Angličanky hrabou na Češky," říká Vincent.

"Angličané mají specifický styl herectví, obzvlášť divadelního. Od studia čekám obohacení v profesi a také bych rád získal britský akcent, který se mi líbí," nechal se slyšet mladý herec.

"Anglicky se učit nepotřebuju, touto řečí mluvím dost dobře. Neslibuju si, že mi pak zavolá Hollywood a agenti se o mě budou prát, prostě jsem to chtěl zkusit. Chtěl bych tu zůstat rok, možná zůstanu dva, uvidím podle situace," plánuje.