Primácký seriál Cesty domů má novou mladou a nadějnou posilu, která také určitě neunikne očím náctiletých divaček. Po Vincentu Navrátilovi, synovi Veroniky Žilkové, přišel Marek Zeman, který hraje syna Markéty Plánkové Cyrila.

Marek studuje druhým rokem Pražskou konzervatoř a úloha Cyrila je pro něj druhá velká seriálová role, tu první dostal jako osmiletý. Jinak má několik zkušeností z natáčení různých reklam. Šestnáctiletý Marek studuje druhým rokem Pražskou konzervatoř a je prý první z rodiny, kdo se vydal tímto směrem.

Cyril je docela extrém, myslím, že si nejsme povahově moc podobní, snad proboha nejsem takový drzoun," směje se.

O Plánkové, která mu hraje matku Lindu, mluví moc hezky. "Je skvělá, hned mi nabídla tykání. Všichni jsou skvělí, rád si s nimi povídám a dost často se na natáčení odbourám smíchy," říká Zeman.

Marek mě mile překvapil, protože se málokdy stává, že takhle mladý herec dokáže být pokorný k profesi. Je bezvadný, poslouchá, učí se za pochodu, protože do seriálu skočil rovnýma nohama. Myslím, že je talentovaný a že o něm ještě uslyšíme," říká o svém seriálovém synovi Plánková.