Každou chvílí se má tenista Radek Štěpánek stát otcem! Jeho manželka Nicole Vaidišová, kterou si před nedávnem po druhé vzal, čeká co nevidět prvního potomka. Je tedy logické, že Nicol svého Radka do Varů kvůli bříšku nemohla doprovodit.

"Letos jsem zde krátce právě proto, že čekáme narození potomka. Kvůli tomu letos v létě nejedeme ani na žádnou dovolenou. Budeme doma a já se na to už hrozně těším, protože se bude samozřejmě všechno točit jen kolem toho dítěte."

O miminku tenista stále mluví ve středním rodě, podrobnosti o tom, zda čekají holčičku nebo chlapečka, ale prozradit nechtěl. Nenachytal ho ani náš zvídavý dotaz na vybrané jméno.

"Jméno už máme vybrané, ale neříkáme ho, protože nás názor druhých nezajímá," vysvětlil prostě. Jisté je, že svému potomku hodlá obětovat veškerý svůj čas, kariéru tedy odkládá na druhou kolej.

"Veškerou moji pozornost a čas teď dostane rodina. Jakmile se usadíme a zjistíme, co miminko potřebuje a jak funguje, tak bych chtěl samozřejmě zůstat u tenisu. Uvidíme, co přinese budoucnost," krčí rameny spokojený a zamilovaný tenista. 

Ten si svoji Nicol před nedávnem a v utajení po druhé vzal. Vzhledem k okolnostem si ale novomanželé ani neužili svatební cestu!

"Svatební cesta neproběhla, protože manželka už byla v pokročilém stadiu těhotenství. Nechtěli jsme riskovat žádné dlouhé cesty letadlem," vysvětlil nám Štěpánek, který se letos na festivalu zdržel pouhých třicet hodin!

"Dnes mám celý den povinnosti tady v Mall parku, včera jsem hrál golfový turnaj a večer ještě stihnul navštívil jednu party. Loni jsem viděl tři filmy, letos to asi nedopadne," říká tenista, který se podle všeho nemohl dočkat, až se vrátí zpátky ke své ženě.