Televize Prima o svojí novince Všechny moje lásky mluví jako o seriálové události sezóny. Jsou-li její ambice opravněné, můžete posoudit už dnes večer.

Seriál vypráví příběh pětapadesátileté Marie Svobodové, která před rokem ovdověla. Její milovaný manžel Mirek v podání Karla Heřmánka zemřel na rakovinu a Marie se s obrovskou ztrátou snaží vyrovnat.

Nepodlehla však smutku a s nadhledem přijímá další nové výzvy. Seriál vypráví o pozitivním přístupu k životu, o touze a odvaze překonat všechny překážky, které přináší. A i když je život často velmi dramatický a těžký, dá se zvládnout s humorem a nadsázkou.

"I když Marii osud velmi zkouší, snaží se hledat nová řešení. Je, myslím, velmi pozitivní jako hrdinka, svou aktivitou překonává různá životní traumata. Ke svému životu a svému pozvolnému stáří přistupuje s opravdu velkou aktivitou – to je to, co je pro ni příznačné," přibližuje svoji roli Veronika Žilková.

kromě ní se v seriálu objeví také Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Roman Vojtek nebo Stanislav Majer, který v tu samou hodinu září také v sérii Případ pro exorcistu na České televizi.