Hodil by se vám trenčkot? Pokud ano, neváhejte a zasoutěžte si o elegantní model německé značky s.Oliver. Jedná se o vysoce kvalitní zpracování z řady s.Oliver PREMIUM s decentními kapsami, detailním zapínáním a efektním límcem s klopami v hodnotě 4499 Kč s možností výběru velikosti a barvy.

Trenčkot je vděčným módním prvkem z několika důvodů. Tento slušivý kabát je vhodný na jaro i léto a v kombinaci se správně zvoleným outfitem se hodí pro běžné nošení i slavnostní příležitosti. Jejich dokonalý střih s páskem lichotí v podstatě každé postavě.

Ve dnech 26. 2. – 22. 3. 2015 bude v s.Oliver rozšířený výběr těchto slušivých kabátů. Kromě zmiňovaného modelu s.Oliver PREMIUM, který s námi můžete vyhrát, kolekce nabídnou „casual“ verzi s kulatým límcem, dvouřadým zapínáním, nárameníky a pásky na rukávech. Zvolit lze i klasický bavlněný kabátek v jednoduchém krátkém střihu s vypasováním na zádech a kapsami. Všechny verze univerzálních jarních kabátů s.Oliver budou na výběr v několika barvách.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se nově nazývají tři stěžejní labely této módní značky?

a) s.Oliver, s.Oliver STARS, s.Oliver CASUAL b) s.Oliver, s.Oliver SELECTION, s.Oliver TREND c) s.Oliver, s.Oliver DENIM, s.Oliver PREMIUM

Nápovědu najdete na Facebooku s.Oliver.

Podmínkou soutěže je osobní výběr trenčkotu v prodejně s.Oliver v pražském nákupním centru Arkády Pankrác, nejpozději do 22. 3. 2015. Samozřejmě čím dříve na prodejnu přijdete, tím větší budete mít výběr.

Své odpovědi posílejte na email story@astrosatmedia.cz. Výherce budeme kontaktovat.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.