Pokud si nevíte rady, co dát letos miláčkovi k Valentýnu, vyzkoušejte naprostou novinku: dortové kytice Frutiko! Originální kytice z čerstvých voňavých muffinů zdobených pravou belgickou čokoládou potěší vaši lásku dvojnásobně – krásným vzhledem i lahodnou chutí.

Společnost Frutiko.cz již dva roky dělá Čechům radost netradičními ovocnými kyticemi a bonboniérami z čerstvého ovoce a čokolády. Ovocné kytice Frutiko se staly oblíbeným dárkem k narozeninám, svátku, výročí či svátku Sv. Valentýna. Novinku v podobě dortových kytic představilo Frutiko na konci minulého roku a je jediným výrobcem takovýchto kytic u nás. Kytice z chutných dortíčků, muffinů a takzvaných popcakes vyrábí Frutiko čerstvé z těch nejlepších surovin a luxusní belgické čokolády. Objednávat je možné online na Frutiko.cz a kytici vám kurýr doručí kamkoli po ČR již druhý den od objednání včetně dárkového balení a blahopřání se vzkazem pro příjemce.

Nyní můžete vyhrát jeden ze tří poukazů na dortové kytice Frutiko v hodnotě 500 Kč! Stačí, když zašlete správnou odpověď na soutěžní otázku do 25. 1. na email story@astrosatmedia.cz a budete mít trochu štěstí.

Výherce budeme následně kontaktovat.

Soutěžní otázka: Kdy vznikla společnost Frutiko.cz?

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami