Modelku, zakladatelku a patronku NFVK, Veroniku Kašákovou jsme zastihli v ateliéru fotografa Ondry Košíka doslova v obležení dětí.

Společně s dětmi nafotila sérii fotografií pro nový katalog kosmetické značky Oriflame, jejíž je tváří. „Dneska se mnou přijely děti z Vysoké pece, z Jablonné v Podještědí a z Kralup nad Vltavou. Cesta byla náročná, ostatně to rodiče s více dětmi znají, obzvláště s těmi malými. Potřebujete zastavit na záchod nebo na malou svačinku a podobně,“ vypráví Veronika.

„Takže na produkci to bylo náročnější a také jde o velkou zodpovědnost. Je to taková příprava na mateřství, chceme mít velkou rodinu, hodně dětí, a dneska jich mám pět. Focení probíhá úžasně. Děti si to užívají, je to pro ně zážitek. Jen mě mrzí, že se jim nemůžu tolik věnovat. Když za nimi přijedu do domova, tak jsem jenom jejich, tady samozřejmě probíhá líčení, oblékání, účesy, takže se chvílemi nemůžu všem naplno věnovat, ale zase o to víc se bavíme při společném focení.“

Zdroj: archiv

Veroniku čeká teď spoustu práce, edukativní výjezdy do dětských domovů, přednášky, Proměny s Veronikou a k tomu práce v modelingu. Zaslouženou odměnu si s přítelem Milanem dopřejí o Vánocích. Každý rok je tráví v teple u moře. „Dokud nemáme svoje vlastní děti, tak rádi cestujeme a svátky slavíme u moře. Beru si tam s sebou ráda knížky a odpočívám a nabírám energii.“, říká půvabná blondýnka. „Ještě ale než se ohřejeme u moře, tak se těším na začátku prosince na lyže. Jedeme do Špindlerova mlýna na víkend, tak se těším. Milan jezdí na snowboardu, já zase nedám dopustit na lyže. Moc mě baví. Lyžuji asi od sedmé třídy. Měli jsme štěstí, tety v našem domově lyžovaly, a vedly nás i k tomu, a díky sponzorům jsme měli i dobré vybavení a možnost se tomu věnovat,“ dodává modelka.