Někteří lidé nejsou schopni přijímat přibývající věk a tak se tolik snaží zázračně mládnout, až to najednou vůbec nejsou oni. To ovšem není případ Simony Stašové, která stárne vyloženě s grácií. 

Zastává názor, že skalpel je určen pro ženy nejdřív po sedmdesátce, a proto si dopřává pouze neinvazivní kosmetické procedury. Česká herečka, která poslední dny jen září, proto vyrazila na další zkrášlovací kůru. Tentokrát nechala opečovat své pevné štíhlé nožky.

Do pražské kliniky dochází herečka jednou, nebo někdy i dvakrát týdně. „Zaprvé si nechávám speciálním přístrojem zmírnit ty mé pytlíky pod očima a také se mi starají o podbradek, aby ho zpevnili. To jsou ty moje dvě hlavní obličejové partie, které potřebuji udržet v mladém stavu. Druhý zázrak, na který zde docházím, je přístroj na kolena. Tato procedura mi vyhovuje velmi, protože od podzimu do jara už nejezdím na kole a méně se pohybuji. Tento přístroj nahradí dvouhodinovou jízdu na kole, prokrví vazy na koleni a prokrví i všechny cévy a vy u toho jen klidně ležíte. To je celkem ideální přístroj pro lenochy, jako jsem já," smála se Simona Stašová.

Péči o svůj zevnějšek ale nenechává jen na odbornících. Nezahálí a i pro svou vitalitu a zdraví dělá, co může i sama. „Den začínám dvacetiminutovým cvičením doma na karimatce. Dívám se u toho na televizi, takže se při cvičení i zabavím. Musím ale říct, že si velmi racionálně vybírám i jídelníček. Vynechávám chleba a knedlíky a do svého týdenního jídelníčku zařazuji ryby, zeleninu, ovoce, vločky a luštěniny. Také denně jím rybí tuk v kapslích. Večer po představení si dám skleničku červeného vína a pak potřebuji svých sedm až osm hodin spánku," představila svůj denní rituál Simona Stašová.