Každoročně do Varů na filmový festival zavítají hvězdy světového rozměru. Organizátoři festivalu vybírají ty nejznámější tváře, které přitáhnou co nejvíce lidí. Letošní trofejí MFFKV, která převezme Křišťálový glóbus, je oscarová herečka Julianne Moore (58).    

Tuto zrzavou krásku můžete znát z filmů Hannibal, kde si zahrála s Anthonym Hopkinsem, Hodiny, Hříšné noci, nebo i známé Hunger games. V roce 2013 získala hvězdu na hollywoodském chodníku slávy a v roce 2015 vyhrála Oscara za hlavní roli ve filmu Pořád jsem to já.

Kromě toho, že je Julianne skvělou herečkou, je také neobyčejně krásnou ženou. Její zrzavé vlasy a zelené oči jsou možná i důvodem, proč byla několik let po sobě zařazena mezi 50 nejkrásnějších žen světa, a to například magazínem People.

Zdroj: www.profimedia.cz

Ve svých 58 letech je vždycky usměvavá, přátelská a uvolněná. Svůj osobitý módní styl vždy doplní podmanivým pohledem. Jakými looky nás asi překvapí letos v Karlových Varech?

Herečka dorazí se svým manželem, scenáristou a režisérem Bartem Freundlichem (49), se kterým je už od roku 1996. Mají spolu dvě děti, jednadvacetiletého syna Caleba a sedmnáctiletou dceru Liv.

Film, který představí, nese název After the Wedding a režíroval jej její manžel Bart. Tento snímek měl premiéru na festivalu Sundance, jednom z nejprestižnějších filmových festivalů na světě. Každoročně se koná v lednu v americkém státě Utah. Julianne si kromě hlavní role v toto snímku zkusila i producírování. Mužskou roli v něm ztvárnil renomovaný herec Billy Crudup (50), který výpravu doplňuje a zaslouží se i o osobní představení tohoto filmu.

Karlovarský filmový festival pak nabídne i film, který byl pro obě filmové osobnosti osudový – Otisky prstů. V tomto filmu se dala Julianne Moore a Bart Freundlich dohromady, zároveň byl Freundlichovým debutem.

autor: Redakce Story